İçeriğe geç

YAKINDAN TANIYA BİLİRSİNİZ

biz kimiz

hakkımızda

Metsis Bilişim genç ve dinamik kadrosu ile Bilişim / IT sektörüne, farklı anlayış ve düşünce tarzı ile katılmış bir kuruluştur. Deneyimli ekibimiz, firmaların iş verimliliği açısından bilgi teknolojilerinden maksimum faydalanmalarını sağlayacak çözümler üretir. Müşterimizin ihtiyaç ve menfaatlerini gözeterek,  sektöre özel çözümler ve müşteri odaklı yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak önceliğimizdir.

Metsis Bilişim müşterilerine Kurumsal IT konularında danışmanlık ve destek hizmetleri sunar. Sektöründe en son teknolojik gelişmeleri ve ürünleri takip eden şirketimiz, sürekli şirket içi ve dışı eğitimler ile personelini güncel tutmakta, müşterilerine en yeni ürün ve IT sistem çözümlerini sunmaktadır

Bilişim teknolojileri alanında öncü ve kusursuz çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla, sektöründe lider, uluslararası pazarda her daim söz sahibi olmak.

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, konusunda deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun analiz, tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.

  • Sektöründe lider olarak tercih edilmek, durmaksızın büyümek ve müşterilerine her zaman değer katmak.

Doğru ve ilkeli olarak iletişim kurarak, sonsuz güven duyulan ve kendi uzmanlık dallarında tercih edilen firma olmayı sürdürmek.

Güvenilir

Düzgün ve bilgi güvenliğine önem veren çalışma anlayışı, iş hukukuna uygun ve beklentilere hızlı yanıt vererek karşılıklı güvene dayalı kurumsal ilişkiler geliştirmek, verilen sözü zamanında ve tam olarak gerçekleştirmek.

Duyarlı

Kurumsal sosyal sorumluluk bilincimizle, geliştirdiğimiz çözümler ve kaynak verimliliğini ön planda tutarak çevreye, insana, bilgi ve emeğe saygılı bilişim projeleri üretmek.

Müşteri Odaklı

Etkili, her anlamda gerçek ve %100 müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygulanabilir, iş ortaklığının yanı sıra, yapıcı ve akılcı çözüm ve uygulamalarla müşteri memnuniyetini zirvede tutmak

  •